Rõõmsa hobuse ja ratsaniku heaks!

Minu ostukorv 0 Tooted: 0,00 €

Q-LINE SOLAARIUMID

Kvaliteetsed Q-Line hobusolaariumid on ülemaailmselt tunnustatud ja professionaalide poolt kõrgelt hinnatud.

Solaariumi kasutamine aitab parandada hobuse jõudlust ja sportlikku vormi mitmel moel:

  • stimuleerib vereringet

Soojusenergia tungib läbi naha lihastesse ja aitab stimuleerida vereringet. Suurenenud verevool kudedesse parandab nende lokaalset ainevahetust. Aktiivsem aineahetus ja parem verevarustus muudab lihased elastsemaks ja vastupidavamaks, tõstes lihaskoe töövõimet ja jõudlust. Regulaarne solaariumi kasutamine aitab soodustada ja/või kiirendada treeningutest ja ka traumadest taastumist, mis omakorda aitab kaasa sporditulemuste parandamisele. 

  • soojendab

Treeningueelne ja/või järgne solaariumi kasutamine aitab läbi vereringe stimuleerimise ja kudede parema hapnikuga varustatuse lihaseid füüsiliseks pingutuseks paremini ette valmistada või neid treeningujärgselt lõdvestada. Tänu aktiivsemale ainevahetusele eemaldatakse lihastest kiiremini ka pingutusejärgselt sinna tekkinud jääkained (nt piimhape). Hobune taastub kiiremini.

  • teraapiline toime

Q-Line solaariumid on varustatud kaasaegseimate valgusteraapia lampidega. Valgusteraapia kombineerituna solaariumi soojendava toimega aitab soodustada hobuse paremat füüsilist sportlikku vormi ning omab positiivset toimet looma üldisele heaolule.

Q-Line: valmistatud maailma parimatele hobustele. Sest Sinu hobune ongi maailma parim! 

 

9 toode(t)

lehekülje kohta

Tabelina  Nimekirjana 

Määra langev suund
Loading...

9 toode(t)

lehekülje kohta

Tabelina  Nimekirjana 

Määra langev suund