Rõõmsa hobuse ja ratsaniku heaks!

Minu ostukorv 0 Tooted: 0,00 €

Mountain Horse

Juba üle 20 aasta on Mountain Horse meeskond keskendunud igale pisemale detailile riiete ja jalanõude tööstuses, et pakkuda neid ratsutajatele üle maailma. Mountain Horse on Rootsi firma, mis kavandab ja tootab kõrgkvaliteetset varustust ratsanikule. Nad on maailmas tuntud oma uuendusliku disaini ja hea riide materjali valiku tõttu. Mountain Horse tooted on suunatud klientidele, kes otsivad praktilisust ja stiili.

 

Königs

Königsi saapaid on valmistatud Saksamaal, Erkelezis juba alates 1850 aastast, mil kingsepp Anton Königs asutas oma väikese saapatöökoja. Täpne käsitöö pühendunud meistritelt, ainult kõrgeima kvaliteediga materjalide kasutamine ning põhjalik viimistlus on teinud Königsi saapad läbi aegade väga eriliseks ja hinnatuks. 

Königsi kvaliteeti hindavad kõrgelt paljud tippsportlased, näiteks Isabell Werth, Marcus Ehning, Carl Hester ja Charlotte Dujardin. Erinevate mudelite, värvivalikute ja lisakaunistuste näol saab enesele täiusliku saapa valida igaüks!

Londoni 2012. aasta olümpial koolisõidu meeskondliku kuldmedali võitnud tippkoolisõitja Carl Hester: „Kasutan Königsi ratsasaapaid, sest need tunduvad olevat igavesed ja kord kui nad juba on sisse kantud, on nad nii mugavad. Nad tõepoolest aitavad hoida jalga õiges asendis, pakkudes tuge ilma piiranguteta. Lihtsamalt öeldes, ei suudaks mina ilma oma saabasteta olla.“

Meil on hea meel olla nende täiuslike ratsasaabaste ainuesindaja Eestis!

 

 

Wintec

Wintec on maailmas nr 1 sünteetiliste sadulate tootja. Nende laiast tootevalikust leiad mitte ainult kena disainiga, vaid ka kaasaegseimate tehnoloogiate järgi valmistatud, parimateks sportlikeks saavutusteks mõeldud, nii hobusele kui ratsanikule hästi sobiva ja mugava sadula.