Rõõmsa hobuse ja ratsaniku heaks!

Minu ostukorv 0 Tooted: 0,00 €

Ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Lepingust taganemiseks peab Ostja tegema Hoveco OÜ-le e-maili teel vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel Hoveco OÜ-le tellitud kauba. Lepingust taganemisel tagastab Hoveco OÜ Ostjale kauba maksumuse. Hoveco OÜ ei tagasta Ostjale tellitud kauba kulleritasu. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema siltidega ning originaalpakendis.

Ostja poolt Hoveco OÜ-le esitatud mõõtude alusel ning eritellimusena (erimõõdulised saapad, Ostja valitud lisakaunistustega saapad) valmistatud Königsi ratsasaapad tagastamisele ei kuulu.

 

Hoveco OÜ õigus lepingust taganeda.

 Hoveco OÜ-l on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Hoveco OÜ vastava kauba varud on ammendunud. Hoveco OÜ teavitab sellest ostjat esimesel võimalusel.

 

Raha tagastamine lepingust taganemisel.

Hoveco OÜ tagastab Ostjale lepingust taganemisel kauba eest tasutud summa hiljemalt 14 päeva jooksul Ostja poolt näidatud pangaarvele. Ostjapoolsel lepingust taganemisel ja kauba tagastamisel ei kuulu tagastamisele posti- või kullerteenusetasu.