Rõõmsa hobuse ja ratsaniku heaks!

Minu ostukorv 0 Tooted: 0,00 €

 Valitud kauba ostmine

Horse24 e-poest ostmine on lihtne ja mugav! Kui olete meelepärase toote leidnud, sisestage vajadusel soovitud toote värv ja suurus ning valige „Lisa ostukorvi“. Toode lisatakse automaatselt Teie ostukorvi. Kui olete ostlemise lõpetanud, suunduge valikusse „Minu ostukorv“. Kontrollige üle valitud kaup ja kogus ning valige „Vormista tellimus“. Tellimuse vormistamisel palun täitke kõik vajalikud lahtrid. Valige sobilik kauba kohaletoimetamiseviis. NB! Kinnitage tellimus. Vastasel juhul ei saa väljastada arvet ega anda tellimust töösse, sest kinnitamata tellimust ei eksisteeri. Peale tellimuse kinnitamist saadab Hoveco OÜ Teile koheselt sisestatud e-maili aadressile arve. Palume tasuda arve 24 tunni jooksul. Vastasel korral tellimus tühistatakse.

Kui Te ei leia sobivat suurust, kirjutage oma soov info@horse24.ee meilile ning võtame ühendust tootjaga, et uurida soovitud suuruse tellimise võimalust. 

 

Maksmine

Toodete puhul, mille tarneajaks on märgitud rohkem kui 14 päeva, on võimalus tasuda 50% ettemaksu (I osamakse) ning 50% (II osamakse) siis, kui toode on jõudnud Hoveco OÜ lattu. Soovi korral on võimalik tasuda kauba eest koheselt ka kogu summa.  Kauba saabumisest lattu informeerib Hoveco OÜ Ostjat ning saadame kauba teele, niipea kui Hoveco OÜ kontole on laekunud ka teine osamakse. Kauba hinnale lisandub postitasu, mis on märgitud ka arvele.

 

Kauba kohaletoimetamine

Eesti piires saadame kauba kohale tasuta kui tellimuse maksumus on vähemalt 75 Eurot.

Mugavaks kaupade kättetoimetamiseks kasutame SmartPosti, Post24 ja Cargobusi teenuseid.

Garantiitingimused.

Hoveco OÜ annab tellitud kaubale seaduses sätestatud garantii. Garantii kehtib ainult koos ostuarvega või tellimuse kinnitusega.

Puuduse ilmnemisel on Ostjal õigus nõuda Hoveco OÜ-lt kauba ümbervahetamist.

Kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on Ostjal õigus tellimusest taganeda. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud kauba ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.